Servisní technik v oblasti telekomunikací

Popis pracovní nabídky:

Místo výkonu práce: Nové Město nad Metují a okolí
Náplň práce:

·         Připojování nových klientů dle zadání

·         Řešení požadavků klientů dle zadání

·         Výstavba, konfigurace a údržba bezdrátové a optické sítě

·         Výstavba vysílacích základen a jejich údržba

·         Servisní výjezdy, pohotovost

Mzda:             17000 – 27000 Kč / měsíc

Benefity:        příspěvek na stravu, notebook, služební telefon, služební auto

Délka pracovního poměru:    na dobu neurčitou

Nabízíme dlouhodobou spolupráci a možnost osobního růstu.

Termín nástupu: 1. 7. 2017

Požadavky:

·         Základní přehled v IT, základní znalost síťových technologií

·         Bezúhonnost

·         ŘP skupiny B

·         Manuální zručnost a preciznost

·         Samostatnost, dobré komunikační schopnosti a vyjadřovací dovednosti

·         Schopnost pracovat samostatně i v týmu, odpovědný přístup k práci

·         Flexibilita a pozitivní přístup

·         Ochota vzdělávat se (kurzy, školení atd.)

10. 3. 2017